top of page

Merhaba ben Şükran Şen,

 

Uzun yıllar bayan giyim sektöründe faaliyet gösteren, ünlü bir firmada modelist ve sonrasında ürün danışmanı olarak çalıştım.

 

Bence, bu sektörün en özel alanı; sanatsal bir bakış açısı, üst düzey mesleki profesyonellik ve tasarım gücünü gerektiren, çalışmaktan da oldukça mutluluk duyduğum, tamamen kişinin beğeni ve istekleri doğrultusunda, bedenine özel, tasarım ve dikimlerin yapıldığı "haute couture" alanıdır. Tam da bu noktada Şükran Şen Moda Evi'ni siz değerli müşterilerimin hizmetine sunmaya karar verdim.

 

Şükran Şen Moda Evi gelinlik, nişanlık, abiye elbise tasarımı ve dikimi yapan "haute couture" tarzda çalışan ayrıca her yıl yenilenen, zengin bir hazır gelinlik koleksiyonunu bünyesinde barındıran, butik bir moda evidir.

 

Bizler, siz değerli müşterilerimizin, özgün tasarım ve kaliteden yoksun standart ürünlerden çok daha fazlasını hakkettiğinizi düşünüyor ve sizlerin en özel günlerinizde, hayalini kurduğunuz modelleri, kaliteli malzeme ve işçilikle sizlerle buluşturmayı amaçlıyoruz ayrıca dünyaca ünlü gelinlik markalarının kreasyonlarını ve her yıl yarattıkları trendleri de takip ederek özenle seçtiğimiz ürünlerden oluşan, hazır gelinlik koleksiyonlarını da siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

bottom of page