top of page

        ÖZEL DİKİM

                 

                          GELİNLİK, NİŞANLIK, ABİYE ELBİSE...

Şükran Şen Moda Evi olarak bizler siz değerli müşterilerimizi en anlamlı ve en özel günlerinizde, hayalinizdeki elbise ile buluşturmayı hedefliyoruz. Unutmayın ki sizler çok özelsiniz ve o gece giyeceğiniz kıyafetleriniz de çok özel olmalı. Bunun için elbiseniz, tamamen sizin beğeni ve istekleriniz doğrultusunda tasarlanan, her ayrıntısında söz sahibi olabileceğiniz, beden ölçülerinize ve vücüt tipinize uygun, kısacası size özel olmalıdır.

 

Bu sebeple bizler gelinlik, nişanlık, abiye elbise özel dikimi yaparken, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde anlayıp fiziksel özelliklerini de dikkate alarak dünya trendleri ile birleştiriyoruz. Bu şekilde özgün tasarımlar üretiyoruz.

Tasarımlarımızda üst düzey işçilik ve yüksek kalitede malzemeyle kaliteden ödün vermiyoruz.

Özel dikim yapan moda evlerinin birçoğunda, modelin mükemmel görünmesi için kullanılması gereken, yüksek kalitede; kumaş, dantel ve malzeme kullanılmaması sebebiyle, hayalini kurduğunuz modelden çok farklı ve sönük bir ürün ortaya çıkmaktadır. Bu da siz değerli müşterilerimizi moda evi konseptinden her geçen gün uzaklaştırmaktadır.

Şükran Şen Moda Evi olarak bizler bütün ürünlerimizde en küçük aksesuardan, kumaşına ve danteline kadar her malzemenin orjinalini kullanıp bunu üst diüzey işçilikle birleştirerek kaliteden ödün vermiyoruz.

Tercihinize göre fiyat aralığı

 

Bir modelin üretiminde kullanılan malzemelerin tamamının orjinal olması şartıyla, aynı modelin üretiminde farklı tül, kumaş, aksesuar ve danteller kullanılabilmektedir. Özellikle de seçtiğiniz modelde kullanılacak dantelin çeşidi fiyatın belirlenmesinde oldukça etkilidir. Oluşturmuş olduğumuz dantel kartelasından modelinize uygun olması şartıyla, istediğiniz danteli tercih ederek de bütçenize uygun bir ürün sahibi olabilirsiniz.

ÖZEL DİKİM ÜRÜNLERİN HAZIRLANMA SÜRECİ

Model seçimi

 

İlk olarak sizler mağazamıza geldiğinizde hayalinizdeki modeli bize anlatıyorsunuz. Bizde sizinle birlikte, modelin, sizin stilinize ve vücut tipinize uygun olması noktasında, avantajlarını ve dezavantajlarını tartışarak modelin incelemesini yapıyoruz, rengini belirliyoruz ve modeli seçmiş oluryoruz. Eğerki sizin belirlemiş olduğu bir model yoksa, bizim oluşturmuş olduğumuz model havuzundan, tecrubelerimize de dayanarak size en çok yakışabileceğini düşündüğümüz modelleri siz değerli muşterilerimize  tavsiye eder ve sizlerin de istek ve beğenisi doğrultusunda modelimizi seçmiş oluruz. 

Malzeme sunumu ve ölçü alınması

 

Model belirlendikten sonra üretimde kullanılacak kumaş ve aksesuarları tedarik ederiz. Tedarik edilen kumaş ve aksesuarları beğeninize sunar ve sizlerinde onayıyla birlikte beden ölçülerinizi alır ve modelin üretim aşamasına geçeriz.

Modelin provaya hazırlanması

 

Seçtiğimiz modelin beden ölçülerine göre çıkartılan kalıbı doğrultusunda modelin kumaşını kesiyoruz ve modeli ilk provaya hazırlamış oluyoruz. Provayı yapıyoruz ve bedeninize göre, modelin ölçülerini ayarlarlıyoruz.

Son prova ve ürün teslimi

 

İlk prova sonucunda daraltılması veya genişletilmesi gereken yerler varsa gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Modelin son işlem ve varsa süslemelerini de yaptıktan sonra sizleri son kez provaya çağırıyoruz ve değiştirilmesini istediğiniz herhangi bir nokta olmaması durumunda, elbisenin teslimini yapıyoruz.  

Tesettür gelinlik, nişanlık ve abiye elbise özel dikimi yapmaktayız ayrıca hazır gelinlik tesettür modellerimiz de mevcuttur.

bottom of page